Moher

MOHER to ulubiona kategoria naszej owcy sklepowej. Choć w naszym kraju moher zyskał kiepską sławę, my bardzo polecamy Państwu tę włóczkę. Jest ona niezwykle delikatna, zwiewna, przyjemna dla skóry i bardzo ciepła. Ma charakterystyczny włos oraz piękny połysk. U nas moherki występują w postaci czystej - 100% moher bądź z dodatkiem innych włókiem - np. jedwabiu, co czyni je jeszcze bardziej luksusowymi. Świetnie sprawdzi się jako materiał na chusty, ażurowe szale, jak i nakrycia głowy czy sweterki. Ciekawy efekt można uzyskać łącząc ją z innymi włóczkami.  

Moher Jest 41 produktów.

Podkategorie

 • Angora Gold

  Włóczka Angora Gold firmy Alize to mieszanka akrylu, wełny oraz moheru. Włóczka posiada charakterystyczny włosek, który nadaje dzianinom delikatności i puszystości. Ponadto szaliki, chusty, sweterki z niej wykonane będą bardzo lekkie i ciepłe. Dodatkowym atutem tej włóczki jest jej wydajność.

  skład: 80% akryl, 10% wełna, 10% moher
  waga: 100g
  długość: 550m
  próbka: druty 3 - 4.5, 21 oczek x 28 rzędów

 • Dolce Mohair

  Włóczka Dolce Mohair firmy Mondial to mieszanka moheru (60%) i akrylu (40%).Można ją z powidzeniem zastosować w wyrobach, która mają nas ogrzewać. Włosek jaki posiada ta włóczka jest elegancki i delikatny nawet dla wrażliwej skóry.

  skład: 60% moher, 40% akryl

  waga: 50 g

  długość: 150m

  próbka: druty 5-6, 16 oczek x 26 rzędów

 • Kid Mohair

  Kid Mohair firmy Alize to świetne połączenie moheru i poliamidu. Włóczka posiada charakterystyczny włosek, który podkreśli lekkość i wyjątkowy charakter wyrobu. Sprawdzi się w sweterkach jak i zwiewnych, mgiełkowych szalach, któe z powodzeniem przejdą test obrączki.

  skład: 62% moher, 38% poliamid
  waga: 25 g
  długość: 250m
  próbka: druty 2 - 6, szydełko 0.5 - 3

 • Angora Gold Batik Design

  Cieniowana włóczka Angora Gold Batik Design firmy Alize to mieszanka akrylu, wełny oraz moheru. Włóczka posiada charakterystyczny włosek, który nadaje dzianinom delikatności i puszystości. Ponadto szaliki, chusty, sweterki z niej wykonane będą bardzo lekkie i ciepłe. Dodatkowym atutem tej włóczki jest jej wydajność. Kolory układają się w pasy.


  skład: 80% akryl, 10% wełna, 10% moher
  waga: 100g
  długość: 500m
  próbka: druty 3 - 4.5, 21 oczek x 28 rzędów

 • Mohair Classic New

  Mohair Classic New firmy Alize to ciekawa włóczka z moherem. Jest dość gruba jak na ten rodzaj przędzy i ma dłuższy włos niż zazwyczaj. Świetnie sprawdzi się w cieplejszych wyrobach jesienno - zimowych, np. sweterkach, szalach a nawet czapkach.

  skład: 25% moher 24% wełna  51% akryl

  waga:100 gram 

  długość: 200m.

  próbka: zalecane druty nr 5-7, kwadrat 10 na 10 cm to 13 oczek i 11 rzędów.

 • Kid Royal Mohair

  Kid Royal to włóczka firmy Alize. Połączenie moheru z poliamidem daje doskonały materiał do dziergania ażurowych szali czy delikatnych sweterków. Warto podkreślić, że włóczka ta jest bardzo wydajna. Kolory w dzianinie ukłądają się w pasy.

  skład: 62% moher, 38% poliamid
  waga: 50g
  długość: 500m
  próbka: druty 2-6

 • Magic Silk
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Nowoczesne sklepy internetowe Poznań - ELSAGO