Włóczki Jest 483 produktów.

Podkategorie

 • Inne włókna

  W kategorii INNE WŁÓKNA dominują włóczki o splocie fantazyjnym. Pozwalają one stworzyć niesamowite i niepowtarzalne wyroby podkreślające Państwa oryginalność i indywidualny styl. W grupie tej znalazły się też włóczki akrylowe, które z powodzeniem można wykorzystać na dzianiny domowe - poduchy, narzuty, bieżniki. Zadbałyśmy o to, aby produkty tu zawarte miały wysoką jakość (m.in. formułę anty-pilling) i pozwoliły długo cieszyć się wykonanym przedmiotem.

 • Wełna

  W kategorii WEŁNA oferujemy Państwu włóczki 100% wełniane jaki i te, które mają w składzie jeszcze inne włókna. Mamy nadzieję, że tym sposobem usatysfakcjonowani będą Klienci, którzy szukają tylko naturalnych włókien, jak i Ci, którym zależy również na większej swobodzie i komforcie użytkowania. 

 • Moher

  MOHER to ulubiona kategoria naszej owcy sklepowej. Choć w naszym kraju moher zyskał kiepską sławę, my bardzo polecamy Państwu tę włóczkę. Jest ona niezwykle delikatna, zwiewna, przyjemna dla skóry i bardzo ciepła. Ma charakterystyczny włos oraz piękny połysk. U nas moherki występują w postaci czystej - 100% moher bądź z dodatkiem innych włókiem - np. jedwabiu, co czyni je jeszcze bardziej luksusowymi. Świetnie sprawdzi się jako materiał na chusty, ażurowe szale, jak i nakrycia głowy czy sweterki. Ciekawy efekt można uzyskać łącząc ją z innymi włóczkami.  

 • Bawełna

  W kategorii BAWEŁNA oferujemy Państwu włóczki 100% bawełniane bądź będące mieszanką bawełny i innego surowca. Sprawdzą się one doskonale w wyrobach dziecięcych, dla osób wrażliwych czy na dzianiny letnie. Wiele z nich można wykorzystać na tradycyjne, szydełkowe "granny square". 

 • Jedwab

  W kategorii JEDWAB oferujemy Państwu nasze luksusowe włóczki, które zawierają tylko to włókno. Połączeń z inną przędzą , np. bardzo popularnego z wełną proszę szukać w kategorii wełna.

 • Bambus

  W kategorii BAMBUS oferujemy Państwu włóczki z bambusa lub mieszanki z tym włóknem. Polecamy je szczególnie na udziergi letnie, ponieważ bambus ma właściwości antybakteryjne oraz termoregulacyjne (dzianina jest o 2-3 stopnie chłodniejsza niż ciało). 

 • Len

  W kategorii LEN oferujemy Państwu włóczki z lnu lub mieszanki z tym włóknem. Polecamy je szczególnie na udziergi letnie, ponieważ  ma on świetne właściwości termoregulacyjne. Odzież z niego wykonana pozwoi przetrwać nawet bardzo upalne lato.

 • Kordonki
na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 483 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 483 elementów

Nowoczesne sklepy internetowe Poznań - ELSAGO