Inne włókna

W kategorii INNE WŁÓKNA dominują włóczki o splocie fantazyjnym. Pozwalają one stworzyć niesamowite i niepowtarzalne wyroby podkreślające Państwa oryginalność i indywidualny styl. W grupie tej znalazły się też włóczki akrylowe, które z powodzeniem można wykorzystać na dzianiny domowe - poduchy, narzuty, bieżniki. Zadbałam o to, aby produkty tu zawarte miały wysoką jakość (m.in. formułę anty-pilling) i pozwoliły długo cieszyć się wykonanym przedmiotem.

Inne włókna Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Sal Abiye

  Włóczka Sal Abiye firmy Alize to ciekawa włóczka fantazyjna. Włóczkę w określonym kolorze zdobi metaliczna nitka oraz małe cekiny. Z powodzenim można ją wykorzystać na czapki lub otlacze. Ciekawy efekt może dać zastosowana w elementach wykończeniowych różnych innych dzianin.

  skład: 80% akryl, 10% poliester, 5% cekiny, 5% metaliczna nitka
  waga: 100g
  długość: 410m
  próbka: druty 2-4, 26 oczek x 36 rzędów
 • Everyday

  Włóczka Everyday firmy Himalaya to 100% akryl. Posiada ona formułę anty-piling, która zapobiega mechaceniu. Jest delikatna i miękka i wydajna. Oprócz dzianin odzieżowych można ją z powodzenim wykorzystać na dzianiny dla domu, ponieważ jest bardzo łatwa w pielęgnacji. A ugniatanie, motanie, owijanie, przykrywanie nie powoduje ani filcowania, ani "kulkowania". Polecam w bogatej gamie kolorystycznej.

  skład: 100% akryl anti-piling

  waga: 100g

  długość: 250m

  próbka: druty 5, 18 oczek x 24 rzędy

 • Galaxy dk

  Włóczka Galaxy firmy King Cole to mieszanka akrylu i wełny ozdobiona cekinami. Włóczka jest miękka i przyjemna dla skóry. Świetnie sprawdzi się jako materiał na czapki, kominy czy szale. 

  skład: 65% akryl, 31% wełna, 4%
  waga: 50 g 
  długość: 175m
  próbka: druty 4, 22 oczka x 28 rzędów
 • Sugar - trzcina cukrowa
 • Bobbiny
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Nowoczesne sklepy internetowe Poznań - ELSAGO